Główna
Menu
O nas
Kontakt
Imprezy
praskie bistro logo

O nas

Praskie Bistro powstało po to, by kultywować i rozwijać polską tradycję. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które połączy przeszłość i tradycję z nowoczesnością. I dokładnie takie jest nasze menu.
Zależało nam na stworzeniu miejsca, do którego mieszkańcy Warszawy bedą zaglądać chętnie o różnych porach dnia – zarówno w drodze do pracy, by skosztować pysznych śniadań, jak i po pracy lub w trakcie pracy, by zrobić sobie krótką przerwę, rozsmakowując się w naszych propozycjach lunchowych.
praskie bistro logo

Nasza kuchnia

bazuje wyłącznie na świeżych, sezonowych produktach. Dbamy przede wszystkim o to, by nasi klienci wracali do nas i do smaków, które poznali w Praskim Bistro.
Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji: młodzi, kreatywni, pełni energii i chęci do dzielenia się nią z gośćmi. Entuzjastycznie podchodzimy do swojej codziennej pracy, co widać każdego dnia zarówno w kuchni, jak i w przestrzeniach, które dzielimy z Państwem.
Najważniejsza jest dla nas atmosfera oraz niepowtarzalny klimat podczas ważnych dla Państwa uroczystości. Każde spotkanie organizowane w naszym lokalu jest dla nas wyzwaniem, któremu chcemy stawiać czoła i dbać o to, by przyjemne chwile na długo zagościły w Państwa pamięci.

Zapraszamy do spędzenia miłych, a przede wszystkim smacznych chwil w samym sercu Pragi. Oprócz przyjemnego, jasnego wnętrza, mogą Państwo spędzić chwile pełne relaksu w naszym ogródu z widokiem na ulicę Floriańską.
pyszne śniadania na pradze

pyszne śniadania na pradze